Ja kobieta-matka Mój Świat

JA - "MATKA POLKA"


Skoro mamy takie piękne Święto jak Dzień Matki - dziś nie będzie inaczej jak oczywiście w tym klimacie. Będę nawet na tyle samolubna, że w dzisiejszym opisie i zdjęciach dam Marysi odpocząć - w zamian trochę o mnie :) 
W końcu JA - Matką Polką będę po raz drugi, a obecny mój stan ciążowy sprawia, że coraz trudniej w szafie znaleźć mi coś fajnego, wygodnego, praktycznego a zarazem atrakcyjnego, postanowiłam więc w paru słowach napisać coś "mądrego", co może akurat przydać się nam kobietom, a może i mężczyźni spojrzą na Nas z innej perspektywy :):):)

Otóż w mediach czy internecie, a nawet nasze matki mówią o ciąży jak o najlepszym czasie, kiedy to kobieta rozkwita, promienieje i powinna tak właśnie się czuć i tak patrzeć na ten stan... Tylko czemu kiedy jest się właśnie w tym stanie, kobieta czuje się nieatrakcyjna a poczucie wartości jest jak deszczowa pogoda na wczasach (ach wczasy, może tego mi trzeba...:)) 
Jednym z powodów jest to, że kobiety nie wiedzą, że są w stanie w tej ciąży dobrze wyglądać, albo nie wiedzą jak... Zwłaszcza, że niektóre sklepy dla ciężarnych i ubrania, które wyglądają jak worki mogą dodatkowo przyprawić o ból głowy, nie wspominając już o jakimkolwiek lepszym samopoczuciu... A przecież nasze samopoczucie, nasz nastrój wpływa na dziecko... 
Więc jak w tej ciąży wyglądać dobrze?

Odsyłam zainteresowanych do fajnych porad (TUTAJ) lub (TUTAJ), które mi osobiście bardzo pomogły zwrócić uwagę na pewne szczegóły  i sprawiły, że znalazłam parę fajnych opcji w mojej szafie, które są i praktyczne, i wygodne, i po prostu czuję się w nich dobrze - a w końcu chyba o to chodzi - prawda? :) 
Jedno na co mogę zwrócić uwagę - warto mieć choć jedne spodnie z bawełnianym pasem, który rośnie razem z brzuszkiem, gdyż nie dość, że są wygodne to dodatkowo można je włożyć do wszystkiego :) 

A poniżej kilka fotek ciężarnej jeszcze mamuśki - selfie z telefonu (więc wybaczcie tym razem za jakość) :):):)


 Sukienka: New LookSpodnie i spodenki ciążowe, które rosną razem ze mną :) : H&M


sukienka: H&MMoja ulubiona delikatna sukieneczka w kolorze ecru: Reserved Pozdrowienia dla WSZYSTKICH MAMUSIEK :):):)
Mnie docenili tego dnia: mój mąż i Marysia :):):)Podobne wpisy

0 komentarze:

Publikowanie komentarza