dzieci Mój Świat

Zakupy z Marysią...


Kiedy mama i cioteczki idą na zakupy do galerii, idzie z nami również Marysia. Nikt tak jak ona nie potrafi wykorzystać lepiej tego czasu i to nie tylko na zakupy...
Marysia w galerii czuje się jak ryba w wodzie. Dla niej czas spędzony tutaj to przede wszystkim zabawa. Zresztą istnieją jakieś miejsca gdzie nie można byłoby się pobawić? Nie! Dla Marysi nie ma takich miejsc, z pewnością nie :) 
W każdym razie kiedy moje dziecko tylko zorientuje się, że właśnie jest w galerii, dostaje podwójnego doładowania - energia jej wzrasta co najmniej dwukrotnie, a zakupy z Marysią są w stanie wykończyć nie jednego weterana :) 


Wie, że wtedy należy koniecznie uciekać i iść w przeciwnym kierunku niż mamy to w planach.

  
Ruchome schody czy winda nie mogą zostać nie zauważone, nie wspominając już o tym że można się na nich wozić aż do znudzenia - o ile taki moment w ogóle nastaje...


Ściąganie wszystkiego z pólek, przymierzanie, chowanie się między ubraniami - to dopiero frajda :) 

Dobrze, że muzyka w sklepach gra więc tańczenie i bieganie po sklepie też oczywiście dozwolone...
Bez siadania, kładzenia się i czyszczenia podłogi również się nie obędzie :)No i fajnie, że w galerii pomyśleli o fontannie, bo zawsze jest gdzie się pomoczyć i skąd wodę pić...Jest tylko jedna rzecz, która jest w stanie nieco zmniejszyć jej zapał - głód, tyle, że wtedy staje się marudna, więc trzeba iść po jej ulubione frytki, w przeciwnym razie będzie zaczepiać wszystkich którzy w danej chwili jedzą i domagać się głośno mniam, mniam :)


Tak właśnie wyglądają zakupy z naszą Marysieńką, jak można się domyśleć, po powrocie do domu wszyscy leżą padnięci, a Marysia, no cóż - nadal chce się bawić!!! :):):) 
...a kto nie widział naszej poprzedniej wizyty w galerii zapraszamy TUTAJ.Marysia:
Bluzka, spodenki: (Next)
Rajstopki: (H&M)
Buty: (Clark's)
Płaszczyk: (Old Navy)

Podobne wpisy

0 komentarze:

Publikowanie komentarza