dzieci Mój Świat

ZOO Wrocław - Afrykarium

Sposób na udany dzień z dzieckiem i nie tylko z dzieckiem :)


ZOO we Wrocławiu - miejsce, gdzie dzieciaczki takie jak Marysia, mają okazję na super zabawę, jak i poznanie świata - świata zwierząt


Wrocławskie zoo ma dodatkową atrakcję dla zwiedzających, zarówno dla tych małych i tych dużych :) A jest nim powstałe jakiś czas temu: AFRYKARIUM. Można tu między innymi, zobaczyć różne gatunki zwierząt oraz piękną rafę koralową Morza Czerwonego i nie tylko... Kto zainteresowany, odsyłam na stronę ZOO Wrocław, można sprawdzić ceny, godziny otwarcia i wszelkie atrakcje jakie są dostępne :) Choć najlepiej udać się tam osobiście.
Jeśli okaże się, że pogoda nie dopisze tego dnia, a koniecznie chciałoby się spędzić dzień poza domem, afrykarium jest bardzo fajnym i trafnym miejscem, gdzie można schronić się przed deszczem i niepogodą, podziwiając przy tym bajecznie kolorowe gatunki ryb i koralowców... Zobaczcie sami :)Oprócz ryb i koralowców, są tu również płaszczki, rekiny, pingwiny, hipopotamy, a także kaczki, ptaki i wiele, naprawdę wiele innych gatunków zwierząt, których nazw nie byłam w stanie nawet zapamiętać :)
Po wizycie w afrykarium jedno da się zauważyć: od razu widać, że Marysia ma "parcie na szkło" :):):) Nawet nie wiecie jak ciężko było ją odkleić od szyb, mimo że za daną szybą była kolejna i kolejna. Nie mówiąc już o tym, że jedno okrążenie po tym niezwykłym podwodnym świecie, dla Marysi to też za mało. Pewnie gdyby mogła spędziłaby by tu cały dzień :)


Tym razem nie udało nam się pooglądać zbyt wielu zwierzątek na zewnątrz, gdyż pogoda nieco się popsuła, ale będziemy mieć przez to okazję do kolejnych odwiedzin naszego ZOO :) A więc do następnego... :)


Podobne wpisy

0 komentarze:

Publikowanie komentarza