dzieci Mój Świat

Mikołaju, Mikołaju - hello :)


Grudzień, to taki magiczny miesiąc. Niezwykle klimatyczny, który kojarzy się nam przede wszystkim ze świętami. A jak święta to i prezenty, które przynosi nam Święty Mikołaj :)

Szóstego grudnia Mikołaj ma swój dzień, dzień kiedy to możemy go zobaczyć na żywo, kiedy to możemy dostać prezenty - oczywiście jeśli byliśmy grzeczni przez cały rok :)  A że mamy teraz takie czasy, że Mikołaja możemy spotkać praktycznie w każdym centrum handlowym, czemu by nie spędzić tego dnia właśnie z Mikołajem...

My postanowiliśmy koniecznie upolować dziś takiego Mikołaja :) A, że nie musieliśmy się specjalnie ''gimnastykować'', bo było sporo atrakcji i jedyny wysiłek jaki włożyliśmy to: wyjście z domu - wybraliśmy miejsce gdzie mogliśmy miło i ciekawie spędzić parę godzin w towarzystwie Mikołaja i popracować w jego warsztacie. 

I tak wróciliśmy:

  • z własnoręcznie zdobioną czapką
  • z ozdobami na choinkę takimi jak: bombki, gwiazdy, figurki gipsowe - malowane i oklejone przez nas
  • z pysznymi piernikami, które też mogliśmy samodzielnie udekorować
  • z dużą ilością czekoladowych cukierków, które śnieżynki co chwilę rozdawały :)
  • i oczywiście z pamiątkowymi zdjęciami z Mikołajem - no może nie wszyscy, bo jak się okazało Mikołaj jednak trochę straszny był :)
A wszystko to za darmo i specjalnie dla najmłodszych :) Mikołaju, Mikołaju - hello!!!


Dziś też, znów mamy okazję do pochwalenia się kolejną, naszą robótką na drutach. Tym razem sweter, który pewnie nie raz wykorzystamy w zimowym sezonie :) Jak Wam się podoba?Podobne wpisy

0 komentarze:

Publikowanie komentarza