Ja kobieta-matka Make up Mój Świat

Kiedy makijaż nabiera nowego znaczenia


Gdy cofam się myślami w czasie i widzę tą małą dziewczynkę pełną marzeń - uśmiecham się...
Uśmiecham się, bo gdy spoglądam jej oczami, widzę jak patrzy na świat... 
Świat - który w jej oczach jest po prostu: zwyczajnie piękny, jakby zaczarowany. Wystarczy, że machnie swoją magiczną różdżką i wszystko zmienia się na lepsze, piękniejsze... Ach te dziewczynki i ich fascynująca wyobraźnia, co?! :)

A gdyby faktycznie być taką małą czarodziejką i mieć taką różdżkę? Która potrafiłaby wyczarować świat piękniejszym? Tylko ta czarodziejka zamiast różdżki, posługiwałaby się na przykład pędzlami? 
I tak, z wszystkim znanego nam Kopciuszka, za pomocą magii makijażu wyczarowałaby piękną królewnę? 

Tak, MAKIJAŻ to MAGIA! A prawdziwa magia czyni cuda...

Nie musimy zafascynowane, patrzeć już na fotografie metamorfoz kobiet, które nagle przeistaczają się w olśniewające piękności... Bo dziś za pomocą tej magii - magii makijażu - możemy poczuć się równie piękne! 


PRO ACADEMY school of makeup - sama wciąż się zastanawiam jakim cudem trafiłam w wasze ręce, ale wiem jedno - cały bagaż wiedzy i praktyki, jaki wynoszę ze szkoły, odmieni (nie tylko) mój świat... Dodatkowo moja fotografia zyska nowy - piękniejszy wymiar...

A skoro trening czyni mistrza, to ćwiczymy, ćwiczymy, ćwiczymy... Wkrótce będą pierwsze efekty... Macie ochotę na metamorfozy, przed i po?

Tymczasem kilka makijażowych zdjęć. Miłego :)
Podobne wpisy

2 komentarze:

 1. Masz fantastyczną urodę - te makijaże są dobrane idealnie! podkreślają Twoje rysy, oko... magia :) faktycznie magia :)

  Ale przekonana jestem, że bez makijażu wyglądasz równie dobrze !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje MartynaG :) Kiedyś wrzuce zdjecie bez makijazu, to sie obawiam, że mozesz zmienic zdanie :):):) Za to wierze, ze przyjdzie dzien i twoje piekne niebieskie oczy wpadna pod moje pedzle, a wtedy pokaze Ci fantastyczną urodę - w lustrze :):):)

   Usuń